Taneční tréninky

Čtvrteční tréninky na adrese: Kotva Braník, U Ledáren 1557/1, Praha 4 - Braník  Začátek: 19:00 a konec v 21:00
Pravidelné čtvrteční tréninky. Od 19 do 20 hodin je trénink společný s Lady kurzy (rozcvička, základy standardních a latinských tanců). Od 20 hodin probíhá trénink párů.

Tančíme

Vítáme každého zájemce o tanec – začátečníky i pokročilejší. Tréninky jsou vedeny zkušeným trenérem. Trénink začíná taneční rozcvičkou, po které následují různá taneční cvičení v páru i jednotlivě, připomenutí základních principů - vedení v páru, rovnováha, charakter jednotlivých tanců, rytmus, cítění a vyjádření hudby, technika. V další části tréninku se věnujeme detailům a procvičování podle pokročilosti párů. Tančíme standardní i latinsko-americké tance, více času věnujeme tancům standardním.

Oblečte se pohodlně

Na tréninky není potřeba žádné speciální oblečení. Každý tančí v tom, co je mu pohodlné. Výhodou je taneční obuv, není však podmínkou. Důležité je, aby Vaše obuv nepoškozovala parkety, proto si prosím neberte např. boty s černým gumovým podpatkem nebo jehlové podpatky bez chráničů apod. V případě zájmu o koupi tanečních bot vám rádi pomůžeme s jejich výběrem.

Přijďte se podívat

Na trénink může přijít kdokoliv bez předchozího ohlášení. Naší snahou je zprostředkovat možnost tančit co nejširšímu okruhu zájemců, proto jsou naše tréninky otevřené široké veřejnosti a na zájemce o tancování nejsou kladena žádná věková ani výkonnostní omezení. Pro začátek nemusíte mít dokonce ani tanečního partnera (partnerku). Stačí přijít, nasát atmosféru a vyzkoušet si základní taneční pohyb. Rádi uvítáme každého se zájmem o společenský tanec, ať už je naprostým začátečníkem, či pokročilým tanečníkem.

U nás nemusíte platit kurzovné za několik měsíců dopředu, ale pouze za lekce, na kterých jste opravdu byli. Cena za dvouhodinový vedený trénink (120 minut) činí 250 Kč za osobu. Pro členy klubu 200 Kč (členství stojí 500 Kč na kalendářní rok, bez ohledu na to kdy se stanete členem). Platí se za každý trénink samostatně - chodíme podle našich časových možností a jednotlivé lekce na sebe navazují jen volně.

Taneční soutěže a plesy

Pořádáme a účastníme se také různých tanečních soutěží a plesů. Podívejte se na přehled aktuálních tanečních akcí.

威而鋼

根據一項新的研究,這些數據提供了可能有助於證明威而鋼使用效果好,低副作用。

威而鋼哪裡買?病患選擇自行購買威而鋼!

tanecni-pro-dospele.cz

taneční pro dospělé Vážení taneční přátelé, vítejte na stránkách Amatérského Tanečního Klubu. Chcete se znovu po letech vrátit k tančení a hledáte kurzy tance pro dospělé? Nebo se tančení věnujete již delší dobu a i když ovládáte mnoho figur a chodíte správné kroky, stále je mezi Vámi a pokročilými tanečníky pozorovatelný rozdíl?

0.684

Tanecni-pro-dospele.cz © 2012 | Tvorba www od Zajimava.cz | Odkazy |