Taneční tréninky

Čtvrteční tréninky na adrese: Kotva Braník, U Ledáren 1557/1, Praha 4 - Braník  Začátek: 19:00 a konec v 21:00
Sokol Podolí je do září 2021 zavřený, takže pravidelné čtvrteční tréninky budou probíhat nejen o prázdninách, ale i v červnu v tělocvičně Kotvy Braník.

Pravidelné čtvrteční tréninky - o prázdninách na adrese: Kotva Braník, U Ledáren 1557/1, Praha 4 - Braník  Začátek: 19:30 a konec v 21:30
Sokolovna v Podolí je přes prázdniny zavřená, letní tréninky se přesouvají do tělocvičny Kotva Braník. Trénink se nekoná pouze ve čtvrtek 9. 7. 2020, jsme na soustředění v Humpolci.

Tančíme

Vítáme každého zájemce o tanec – začátečníky i pokročilejší. Tréninky jsou vedeny zkušeným trenérem. Trénink začíná taneční rozcvičkou, po které následují různá taneční cvičení v páru i jednotlivě, připomenutí základních principů - vedení v páru, rovnováha, charakter jednotlivých tanců, rytmus, cítění a vyjádření hudby, technika. V další části tréninku se věnujeme detailům a procvičování podle pokročilosti párů. Tančíme standardní i latinsko-americké tance, více času věnujeme tancům standardním.

Oblečte se pohodlně

Na tréninky není potřeba žádné speciální oblečení. Každý tančí v tom, co je mu pohodlné. Výhodou je taneční obuv, není však podmínkou. Důležité je, aby Vaše obuv nepoškozovala parkety, proto si prosím neberte např. boty s černým gumovým podpatkem nebo jehlové podpatky bez chráničů apod. V případě zájmu o koupi tanečních bot vám rádi pomůžeme s jejich výběrem.

Přijďte se podívat

Na trénink může přijít kdokoliv bez předchozího ohlášení. Naší snahou je zprostředkovat možnost tančit co nejširšímu okruhu zájemců, proto jsou naše tréninky otevřené široké veřejnosti a na zájemce o tancování nejsou kladena žádná věková ani výkonnostní omezení. Pro začátek nemusíte mít dokonce ani tanečního partnera (partnerku). Stačí přijít, nasát atmosféru a vyzkoušet si základní taneční pohyb. Rádi uvítáme každého se zájmem o společenský tanec, ať už je naprostým začátečníkem, či pokročilým tanečníkem.

U nás nemusíte platit kurzovné za několik měsíců dopředu, ale pouze za lekce, na kterých jste opravdu byli. Cena za dvouhodinový vedený trénink (120 minut) činí 250 Kč za osobu. Pro členy klubu 200 Kč (členství stojí 500 Kč na kalendářní rok, bez ohledu na to kdy se stanete členem). Platí se za každý trénink samostatně - chodíme podle našich časových možností a jednotlivé lekce na sebe navazují jen volně.

Taneční soutěže a plesy

Pořádáme a účastníme se také různých tanečních soutěží a plesů. Podívejte se na přehled aktuálních tanečních akcí.

Tanecni-pro-dospele.cz © 2012 | Tvorba www od Zajimava.cz | Odkazy |